Haber Ayrıntı
İZBETON’DA AYRILIK VAKTİ
Kurumumuz Genel Müdürü Hüseyin Sezer 2011’den beri özveri ile yürüttüğü görevinden kendi isteği ile ayrılırken yaptığı veda konuşmasında şunları söyledi:
”Yaşamımın en onurlu yıllarına tanıklık eden, omuz omuza çalıştığım değerli mesai arkadaşlarım, yoldaşlarım, özverili çalışmalarımızın emeklerimizin başarılarımızın her anında birlikteydik.

Bugün İzbeton Ege Bölgesi’nin kamu ve özel en büyük 100 sanayi kuruluşu içinde; bir önceki yıla göre 19 sıra atlayarak 18.sırada yer almış en iyi yükseliş gösteren 2.kuruluş olmuştur. Gece gündüz çalıştık. Yaşadıklarımızdan ders çıkararak ileri hep ileri gittik. Bu başarı hepimizin.

Katılımcı bir yönetim tarzıyla çalışmaya, koltuktan güç alan değil koltuğa güç veren bir anlayışla yürümeye özen gösterdik. Başkanımız Aziz Kocaoğlu’nun büyük desteğiyle teknolojiyi yakından takip ettik. Rekor yatırımlara imza attık. Sizlerle İzmir’in aydınlık geleceği için çalıştık.

Değerli çalışma arkadaşlarım bana desteğinizi esirgemediğiniz, varlığınızla güç verdiniz. Hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu makamlar bu koltuklar halkındır, biz hizmetle mükellefiz.

Şimdi bize düşen daha çok hizmet için Tunç Soyer Başkanımız’ın önderliğinde birlik beraberlik içinde çalışmaktır.

Hakkınızı helal edin! Sizleri unutmayacağım.''

Veda töreninde söz alan; İzmir Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Murat Varlıopak, Genel Müdür Yardımcılarımız Alphan Bozan ile Murat Tanol ve Belediye İş Sendikası 3 no.lu Şube Başkanı Murat Karakuş, Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer’in görevini özverili ve yenilikçi olarak yürütürken; aynı zamanda bir abi gibi işçiden yana olduğunu da ifade ettiler.