Tüm Haberler
İZBETON FİLOSU BÜYÜYOR
İZBETON’a alınan yeni araçlar için düzenlenen törende konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, önemli mesajlar verdi:
İŞ ÇOK AMA İŞTEN KORKMAYACAĞIZ
2014 Mart seçimlerinden sonra ’resmen’ Büyükşehir sınırlarına dahil edilecek Kiraz, Beydağ, Ödemiş ve Tire ilçelerini ziyaret eden Başkan Aziz Kocaoğlu, ’Sorumluluk alanımızın 2 kat büyümesi sorun değil!
YİNE YOLLARA DÜŞTÜ
İzmir’i karış karış dolaşarak vatandaşların dertlerini yerinde dinlemeye çalışan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, geleneksel hale getirdiği köy ziyaretlerini
KÖYLÜDEN 10 TAM PUAN
İçinde hayvanların otladığı orman köyü mezarlıklarına duvar yapılması talimatını veren İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, köylülerden bol bol hayır duası aldı. Taşkesik Muhtarı Çakaloğlu, 140 yıllık köylerinin
KOŞUN, BÜYÜKŞEHİR GELDİ
2014 Mart’ını beklemeden sınırlarına dahil olan yeni yerleşimlerde ova yollarını asfaltlamaya başlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi, Kiraz ve Dikili’deki
HER KAPAK BİR UMUT KAMPANYASI
İzmir Büyükşehir Belediyesi İZBETON A.Ş. personeli "Her Kapak Bir Umut Kampanyası"nı başlatarak bir ilke daha imza attı.
KUZEY RÜZGARI
zmir Büyükşehir Başkanı Aziz Kocaoğlu, hafta sonu mesaisini kentin kuzeydeki ilçelere ayırdı. Dikili, Kınık ve Bergama’yı ziyaret
OVA YOLLARINDA HELSİNKİ REKORU
İzmir Büyükşehir Belediyesi, tarlalara daha kolay ulaşım sağlamak ve ürün kalitesini artırmak için başladığı ova yolu asfaltlamalarında, İzmir- Helsinki (Finlandiya) arasındaki mesafe kadar yol kat etti.
İZMİR YOLLARINA KAYDIRMAZ ASFALT
Büyükşehir Belediyesi, fren mesafesini kısaltan ve yağışlarda kaymayı önleyerek kazaların önüne geçen “Çift kat harç tipi” asfalt döşeme çalışmalarını yoğunlaştırdı.
İZBETON, İZELMAN, İZULAŞ ve İZFAŞ’a “istihdam” ödülü
İzmir 2. İstihdam Zirvesi, İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda düzenlenen törenle başladı. Çalışma ve İş Kurumu İzmir İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen “İzmir 2. İstihdam Zirvesi” iş dünyasını buluşturdu. Zirvede, İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketi İZELMAN A.Ş, “En çok istihdam sağlayan işletme” ödülünü aldı. Diğer belediye şirketlerinden İZBETON A.Ş,
MUHTARLIKLARA ZİYARET
İ.B.B.İZBETON A.Ş.Genel Müdürümüz HÜSEYİN SEZER, Bayraklı ve Bornova da bazı muhtarlıklarını ziyaret etti sıkıntılarını dinledi.
MUHTARLIK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
İ.B.B. İZBETON A.Ş.Genel Müdürümüz HÜSEYİN SEZER’in; muhtarlık ziyaretleri Urla ilçesiyle devam etti.
İZMİR YOLLARINA "MİLYARLIK" ASFALT
İzmir Büyükşehir Belediyesi, 10 yılda yaptığı asfaltlama çalışmalarında 6 milyon 617 bin 500 ton sıcak asfalt döktü, 16 milyon 100 bin metrekarelik sathi kaplama yaptı. Bu çalışmaların maliyeti 1 milyar 1 milyon lirayı aştı.
YENİ BİSİKLET YOLLARI
Bisiklet yollarında ve tretuvarlarda uygulamayı planladığımız İnce Gradasyon Aşınma Tip-2’ye ait yeni dizaynın, laboratuvar
90 köyün “hayır duası”nı aldı
İzmir Büyükşehir Belediyesi, koruyucu duvarları olmadığı için hayvanların otlama alanı haline gelen köy mezarlıklarını birer birer yenileyip koruma altına alıyor. Kentin mezarlık ihtiyacını karşılamak ve yeni gömü alanları...
İŞTE İZMİR’İN "ASFALT ÜSSÜ"
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin konforlu ve güvenli ulaşım için yollara döktüğü dayanıklı asfaltlar, İZBETON bünyesinde kurulan laboratuvarda hazırlanıyor. Bornova’daki merkezde, asfalt kalitesinin kontrolünün yanı sıra yeni asfalt dizaynları da geliştiriliyor.
ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMLERİ
Hizmet içi eğitime önem veren şirketimizde, üretim ve uygulamalarımıza ait çalışmalarımızı uluslararası standarda göre planlayıp uygulayarak hem verimliliğimizi
YAZLIKÇININ YÜZÜ GÜLDÜ
İzmir Büyükşehir Belediyesi, yağmurların bitmesiyle birlikte asfalt çalışmalarına hız verdi. Kent merkezinin ihtiyaçlı bölgelerindeki çalışmalar planlı bir şekilde devam ederken, diğer taraftan özellikle yazlık bölgelerde kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriliyor.
GENEL MÜDÜRÜMÜZE ALTIN SAAT KULESİ ÖDÜLÜ
Son yıllardaki başarılı çalışmaları, yenileme, tadilat, yapı, yol ve bir çok alanda İzmirliye verdiği hizmetler ve sorunların hızlı bir şekilde çözüme ulaştırması nedeniyle İzmir Büyükşehir Belediyesi kuruluşlarından
İZMİR’İN YOLLARINA "CÜRUFLU" ASFALT
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin demir cürufundan elde ettiği yeni asfalt türü, uzmanlardan tam not aldı. İZBETON laboratuvarındaki üretim sürecini ve uygulamasını yerinde inceleyen Başkan Kocaoğlu, bu yeni ürünü altı kesitli yol inşaatlarının en alt üç kesitinde uygulamayı düşündüklerini açıkladı.
İZBETON, TÜKETTİĞİ ELEKTRİĞİN YARISINI KENDİ ÜRETECEK
İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden İZBETON, şantiyelerinde kullandığı elektriğin yüzde 50’sini kuracağı rüzgar türbini ile kendi üretecek. 3 milyon 950 bin TL’ye mal olacak rüzgar türbini 5,5 yılda kendini amorti edecek.
2 TL YADA 10 BİN TL.. TERCİH SİZİN
İnşaat atığı ve hafriyat topraklarınızı tonu sadece 2 TL olmak üzere, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin çeşitli bölgelerde açtığı moloz döküm alanlarına dökebilir ya da gelişigüzel döküm yaparak 10 bin liraya kadar varan büyük cezalar ödeyebilirsiniz. Kenti kirletmek de cabası.. Tercih sizin!
GENEL MÜDÜRÜMÜZÜN İZBETON ŞANTİYE ZİYARETLERİ
Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER’in İ.B.B. İZBETON A.Ş.’ye ait çalışma sahalarındaki kontrol ve ziyaretleri devam ediyor.
RAMAZAN AYINDA CAMİ TEMİZLİKLERİ DEVAM EDİYOR
İzmir Büyükşehir Belediyesi, 2011 yılında başlattığı cami temizlik, bakım ve onarım çalışmalarına hız kaybetmeden devam ediyor.
İZBETON NTV VE TRT HABERDE
İlimiz sınırları içinde her yıl ortalama 3 milyon tondan fazla demir cürufu atıl olarak stoklanmaktadır. Bu malzeme gelişmiş ülkelerin karayolu inşaatlarında yüksek oranda kullanılmaktadır. i.B.B.İZBETON A.Ş.’de demir-çelik fabrikalarının atık malzemesi olan demir cürufunun yol yapımında kullanılması amacıyla başlattığı
ALİAĞA’DA ÖRNEK İŞBİRLİĞİ
İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Aliağa Belediyesi örnek işbirliğine imza attı. Aliağa Belediyesi’nin zemin düzenleme çalışmalarını yaptığı 3 cadde ile 11 sokağa Büyükşehir Belediyesi asfalt serdi.
ŞANTİYE KONTROLLERİ DEVAM EDİYOR
Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER İ.B.B. İZBETON A.Ş.’ye ait Menemen ilçesindeki çalışma sahalarını kontrol ederek, sahalardaki iş durumları hakkında bilgi almış ve uygulamaların son aşamasını yerinde tespit etmiştir.
BUCA KARABAĞLAR BAYRAKLI BALÇOVA KONAK ŞANTİYE DENETİMLERİ
Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER, İBB İzbeton A.Ş.’nin Buca, Karabağlar, Bayraklı ve Konak’daki şantiyeleri inceleyip, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
GERENKÖY VE ILIPINAR ÇALIŞMALARI
İzmir Büyükşehir Belediyesi İZBETON Ekipleri tarafından, Foça Belediyesi’nin talebi üzerine, Gerenköy; 27 Mart Caddesi, 11 Eylül Caddesi ve Adnan Menderes Caddesi ile Ilıpınar Küme Evleri Mevkii’nde, parke taş yol onarım çalışmaları yapıldı.
İZBETON’DA BAYRAMLAŞMA
İZBETON A.Ş. bünyesinde bu yıl 3.sü düzenlenen bayramlaşma törenine İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Dr. Sırrı Aydoğan, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Pervin Şenel Genç, İZBETON Genel Müdürü Hüseyin Sezer, daire başkanları ve müdürler ile İZBETON çalışanları ve aileleri katıldı.
ÜRETİCİYE ‘85 MİLYON TL’LİK MÜJDE
İzmir Büyükşehir Belediyesi, 30 ilçenin tamamında yürütülecek 4 milyon metrekarelik sathi kaplama için 85 milyon TL’lik harcama yapacak. Ürün kalitesini yükseltecek çalışmalarla tarlalarının değer kazanacağını söyleyen üreticiler, şimdi daha verimli bir yıl hedefliyor.
TİRE, BAYINDIR VE ÖDEMİŞ’E 9 MİLYON 250 BİN TL’LİK OVA YOLU
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, K. Menderes bölgesinde yapılan ova yolu asfaltlamalarını yerinde inceledi. İzmir Milletvekili Mustafa Moroğlu ve belediye bürokratlarının katıldığı inceleme gezisinde çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Aziz Kocaoğlu,
YENİ İLÇELERDE YAPILAN ÇALIŞMALAR
Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER, Aliağa ilçesi ve Bütünşehir Yasası ile İ.B.B. hizmet alanına yeni dahil olan ilçelerdeki (Dikili, Bergama, Kınık)İ.B.B. İZBETON A.Ş. çalışmalarını bizzat yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
O SÖZ TUTULDU
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun, Soma maden şehitlerinin köyü Köseler’de yapımı için söz verdiği 6 km’lik yolun yapımına başlandı. Başkan Kocaoğlu, Kınık, Bergama ve Dikili’yi kapsayan yatırım turu kapsamında Köseler köyüne de uğrayarak yol çalışmalarını yerinde inceledi.
FOÇA YOLU "KISALIYOR"
İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir’den Foça ve Yeni Foça’ya yolculuk sürelerini kısaltacak yol yapım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Bağarası ile Yeni Foça arasındaki 9 kilometrelik bağlantı yolu olan Sadullah Sever Caddesi genişletiliyor ve asfaltlanıyor.
ALİAĞA, DİKİLİ, BERGAMA VE KINIK ŞANTİYE KONTROLLERİ
Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER’in, Aliağa, Dikili, Bergama ve Kınık ilçelerindeki İ.B.B. İZBETON A.Ş. şantiye kontrolleri devam ediyor.
BAYINDIRIN KÖYLERİNE HİZMET
Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER, Bayındır’ın köylerinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında hem İ.B.B. İZBETON A.Ş. personelinden hem de mahalli yönetici
BORNOVA VE ÇİĞLİ ŞANTİYE KONTROLLERİ
İ.B.B. İZBETON A.Ş. Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER Çiğli Atakent ve Bornova Yeşilova mahallelerinde yapılan çalışmaları
URLA SELÇUK ŞANTİYE ZİYARETLERİ
Genel Müdürümüz Sn. Hüseyin SEZER Urla ve Selçuk ilçelerindeki İ.B.B. İZBETON A.Ş. şantiyelerini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
İDARİ VE TEKNİK PERSONELİMİZ KAHVALTIDA BULUŞTU
İ.B.B. İZBETON A.Ş. Genel Müdürü Hüseyin Sezer, Genel Md Yardımcılarımız Muzaffer Kapı, Sedat Kokulu ve N. Özgen Mağat idari ve teknik personelimiz
KARABURUN ŞANTİYE ZİYARETİ
İ.B.B İZBETON A.Ş. Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer ve Karaburun Belediye Başkanı Ahmet Çakır Mordoğan, Kösedere, Ovacık, Aşağı Ovacık, Sahip, Sahipaltı ve Esendere
BORNOVA ÇALIŞMA SAHALARINDA İNCELEME
İ.B.B.İZBETON A.Ş Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer, çalışma sahaları incelemelerine Bornova Abdi İpekçi Caddesi ve Pınar Caddesi
MENEMEN TÜRKELİ TAŞ CAMİ
Kamu Kurum ve Kuruluşlarına yardım kapsamında İ.B.B. İZBETON A.Ş. olarak katkı koyduğumuz Menemen Türkeli Taş Camii açılışı
KAYMAZ ASFALT ÇALIŞMALARI
Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER; Narlıdere’nin Çayırlı Caddesi, 9 Eylül Caddesi, 27 Mayıs Caddesi, Dağdelen Caddesi ve Erdal İnönü Caddesi’nde yapılan kaymaz asfalt
BALÇOVA VE NARLIDERE ŞANTİYE ZİYARETLERİ
Genel Müdürümüz Hüzeyin SEZER Narlıdere’deki kaymaz asfalt çalışmalarından sonra Narlıdere Çeşme otobanı yan yolunda yapılan finişerli serim ile ara sokaklardaki asfalt yama çalışmalarını ve Balçova
KAYMAZ ASFALT KAZALARI YÜZDE 50 AZALTTI
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin fren mesafesini kısaltan ve yağışlarda kaymayı önleyen “Çift kat harç tipi” kaymaz asfalt uygulaması, kazaları yarı yarıya azalttı. Trafik Müdürlüğü, araç lastiklerini daha iyi kavrayarak sürtünmeyi azaltan ve savrulmaya karşı direnci artıran bu asfaltın kent geneline yayılması dileğinde bulundu.
PİR SULTAN ABDAL
Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer, Menemen Belediyesi Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Egekent 2 Şube Cem ve Kültür Evi
YİNE KÖY YOLLARINA DÜŞTÜ
Yasa ile mahalleye dönüştürülen köy ziyaretlerine yeniden başlayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Buca’nın köylüleriyle buluştu. Başkan Kocaoğlu, “Köylü eskiden kullandığı araziyi yine aynı şekilde kullansın, geçinsin istiyoruz. Bu düşüncemizden taviz vermiyoruz” diye konuştu.
KAVAKLIDERE MUHTARLIK ZİYARETİ
İ.B.B. İZBETON A.Ş. Genel Müdürü Hüseyin Sezer ve İZSU Kanal Daire Başkanı Onur Demirci Bornova Kavaklıdere Mahallesi Muhtarımız Ömer Kaça’yla
ÇİÇEK BAŞKAN
Bürokratlarıyla birlikte Bayındır’ın köylerine çıkarma yapan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, bölgedeki çiçek üretimine verdiği destek nedeniyle bol övgü aldı. Başkan Kocaoğlu’na yetiştirdikleri çiçekleri sunan köylü kadınlar,
OVA YOLLARINDA "LONDRA REKORU"
İzmir Büyükşehir Belediyesi, tarlalara daha kolay ulaşım sağlamak ve ürün kalitesini artırmak için başladığı ova yolu asfaltlamalarında, İzmir-Londra arasındaki mesafeden daha fazla yol kat etti. Büyükşehir Belediyesi, 3 bin 600 kilometrelik çalışma için 340 milyon TL harcadı.
ÇİĞLİ ŞANTİYE ZİYARETLERİ
İ.B.B. İZBETON A.Ş. Genel Müdürümüz HÜSEYIN SEZER, İ.B.B. İZBETON A.Ş. İnşaat ve Kentsel Alan Bakım Müdürlüğü’nün Çiğli Ekol Kavşağı, Çiğli Pazaryeri, Harmandalı
MENEMEN SEYREK ŞANTİYE ZİYARETİ
İ.B.B.İZBETON A.Ş. Genel Müdürümüz HÜSEYIN SEZER, İZBETON A.Ş’nin Menemen Seyrek Gediz Üniversitesi Kaynaklar Caddesi’nde yapmış olduğu çalışmaları yerinde ziyaret ederek uygulamalar hakkında bilgi aldı.
KARŞIYAKA ŞANTİYE ZİYARETİ
İ.B.B.İZBETON A.Ş Genel Müdürümüz HÜSEYIN SEZER IZBETON A.Ş. İnşaat ve Kentsel Alan Bakım Müdürlüğü’nün
BAŞKANDAN HAFTA SONU SÜPRİZİ
Sık sık köyleri ve mahalleleri ziyaret ederek halkın sorunları ve taleplerini yerinde dinleyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, bu kez Çiğli’deydi.
KINIK BÖLGESİ MUHTAR ZİYARETİ
İ.B.B. İZBETON A.Ş. Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer ve uygulamada görevli teknik personelimiz Kınık Bölgesi Muhtarlarımızı ziyaret ederek istekleri ve sorunları hakkında bilgi aldılar.
PİR SULTAN ABDAL DERNEĞİ YEMEĞİ
Pir Sultan Abdal Derneği Yönetimi’nin Kaynaşma ve Yardımlaşma yemeğinde, Ulukent Egekent 2 Şubesi Cem ve Kültür Evi’nde yapılan başarılı çalışmalarından dolayı İ.B.B İZBETON A.Ş Genel Müdürü Hüseyin SEZER’e Teşekkür edilerek,kendisine plaket takdim edildi.
BÜYÜKŞEHİR’DEN CÜRUF HAREKATI
Çevre yatırımlarıyla öne çıkan İzmir Büyükşehir Belediyesi, demir-çelik fabrikalarının atık malzemesi olan cürufları yol yapımında kullanmaya başladı. Sektör temsilcileri, kısa sürede 305 ton cüruflu asfalt döken
ÜRETİM YOLLARI ÇALIŞMALARI
İ.B.B. İZBETON A.Ş. Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER; Tire Gökçen, Çobanköy, Yeniciftlik, Yiğenli, Eskioba ve Yesilova’nın üretim yolları ile Tire merkezdeki tretuvar düzenleme
BORNOVA MUHTARLIK ZİYARETLERİ
İ.B.B. İZBETON A.Ş. Genel Müdürü Hüseyin SEZER ve uygulamada görevli teknik personelimiz Bonova ilçesi Doğanlar, Yunus Emre, Rafetpaşa, Karacaoğlan ve Yeşilova Mahalle muhtarlarımızı ziyaret
BAYRAKLI İLÇESİ MUHTAR ZİYARETLERİ
İ.B.B. İZBETON A.Ş. Genel Müdürü Hüseyin SEZER ve uygulamada görevli teknik personelimiz Bayraklı ilçesi , Cengizhan, Org. Nafiz Gürman, Doğançay, Postacılar ve Soğukkuyu
FOÇA MENEMEN ŞANTİYE ZİYARETLERİ
İ.B.B. İZBETON A.Ş. Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER; Alt zemin güçlendirmesi ve asfalt serim ile yenilediğimiz Foça ile Bağarası’nı birbirine bağlayan Sadullah Sever Caddesi ve Menemen Emiralem
TİRE, ÖDEMİŞ VE BEYDAĞ ZİYARETLERİ
İ.B.B.İZBETON A.Ş Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER; ÖDEMİŞ ve TİRE de incelemelerde bulunarak BEYDAĞ’a geçti. BEYDAĞ Belediye Başkanımız Vasfi Şentürk ile
MAHALLE MUHTARI VE CAMİ DERNEK BAŞKANINDAN PLAKET
İ.B.B.İZBETON A.Ş. Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER’e Bayraklı Org. Nafız Gürman Mahalle Muhtarlığının düzenlemiş olduğu Dostluğa Merhaba Dayanışma Etkinliği’nde,
GENEL MÜDÜRÜMÜZÜN VEDASI...
Şirketimiz Genel Müdürü Hüseyin Sezer, 2015 Genel Seçimleri’nde milletvekilli aday adayı olmak için 4 yıldır başarıyla yürüttüğü görevinden istifa etti.
ÇİÇEK GİBİ ASFALT
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ilk kez Seferihisar’da hayata geçirdiği renkli ve desenli asfalt uygulaması büyük beğeni topladı. Yapımı süren Meydan Projesi ile birlikte yepyeni bir çehreye bürünecek ilçe merkezindeki yollar da baştan aşağı yenileniyor. Büyükşehir Belediyesi, turizm cenneti Seferihisar’ın Atatürk Caddesi, Cumhuriyet Meydanı ve çevre sokaklarını, “Arnavut kaldırımı” ve “kayrak taşı” desenlerini taşıyan asfaltla kaplıyor.
"MANİSA KESTİRMESİ" BORNOVA’YI RAHATLATACAK
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Bayraklı ile Bornova arasında kesintisiz ulaşım için hizmete açtığı Yüzbaşı İbrahim Hakkı Caddesi’ni Manisa Yolu’na bağlıyor. 1.1 kilometrelik yolun 700 metrelik bölümde asfaltlama çalışmalarına başlayan Büyükşehir, kalan bölüm için de kamulaştırma çalışmalarını sürdürüyor.
BÜYÜKŞEHİR’DEN ’RAMAZAN’ HAZIRLIĞI
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayı öncesi camilerde ve mezarlıklarda temizlik çalışmalarına hız verdi.
NEREDE KALMIŞTIK
İ.B.B.İZBETON A.Ş Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER Çeşme Alaçatı ve Urla Çeşmealtı asfalt uygulamalarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
ŞEHİTLER BULVARI’NA RENKLİ ASFALT
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Karşıyaka Şehitler Bulvarı düzenlemesinde renkli desen asfalt kullanarak şampiyon Karşıyaka’nın başarısını bir kez daha kutladı.
FOÇA VE MENEMEN ŞANTİYE ZİYARETLERİ
İ.B.B.İZBETON A.Ş. Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER incelemelerini FOÇA sahil düzenlemesi, FOÇA Kumtepe üretim yolları
URLA ŞANTİYE GEZİLERİ
İ.B.B. İzbeton A.Ş.Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER Şantiye gezilerine Bugünde Urla çeşmealtı Kum Denizi, 166 sk.- Güzelbahçe 2101 sk. - Narlıdere Musa Anter Sk. Karabağlar Kavacık köyü ile devam etti.
BORNOVA ŞANTİYE GEZİLERİ
İ.B.B. İzbeton A.Ş.Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER Şehitler Caddesi Karşıyaka , 7355 Sk. Doğançay Bayraklı, Barboros Cad, 6240/2 Sk. Yeşilova, 1420 Sk. 5. Sanayi Bornova Şantiyelerini yerinde inceledi.
URLA ŞANTİYE ZİYARETLERİNE DEVAM
İ.B.B.İzbeton A.Ş. Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER Urla Barbaros Köyü, Zeytinler Köyü ve Kum Denizi’nde biten uygulamalar ile devam eden
BORNOVA ŞANTİYE ZİYARETİ
İ.B.B. İzbeton A.Ş. Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER Şantiye gezilerine, Bornova 5. Sanayi 7420 sokak ve Çamdibi Refik Tulga Caddesi’ndeki çalışmaları
BUCA ZİYARETİ
İ.B.B. İzbeton A.Ş. Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER Buca’da Doğuş Caddesi ve Akdoğan Caddesi’ndeki
BORNOVA MESAİSİ
İ.B.B. İzbeton A.Ş. Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER; Bornova 57. Topcu Tugayı ve Kemalpaşa Caddesi ile Pınar Caddesi kesişiminde yapılan
DESENLİ ASFALT UYGULAMASI
İ.B.B.İzbeton A.Ş. Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER, Urla Çeşmealtı Mahallesi Yalı Caddesesi’nde
KEMALPAŞA HALİLBEYLİ ASFALT ÇALIŞMALARI
İ.B.B. İzbeton A.Ş. Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER, Kemalpaşa Halilbeyli Top Sahası Yolunda devam eden asfalt
CAHER DUDAYEV BULVARI ÇALIŞMALARI
Genel Müdürümüz Sn. Hüseyin SEZER, Karşıyaka Caher Dudayev Bulvarında yapılan çalışmaları inceledi.
ÇİĞLİ DEVLET HASTANESİ
İ.B.B.İzbeton A.Ş. Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER, Çiğli Devlet Hastanesi
BAYRAKLI ÇALIŞMALARI
İ.B.B.İzbeton A.Ş. Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER, Bayraklı 7355 sokakta yapılmakta
UÇ UCA EKLENSE, MADRİD’E YOL OLUR
Üretici ve alıcıların tarlalara daha kolay ulaşımını sağlamak ve ürün kalitesini artırmak amacıyla İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülen ova yolu asfaltlama
BUCA BELENBAŞI KARAAĞAÇ SEYHAN ÇALIŞMALARI
İ.B.B.İzbeton A.Ş. Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER Buca Belenbaşı Muhtarı Hüseyin Altıparmak ile Belenbaşı, Gölet ve Kırıklar yolunda yapımı devam eden sıcak asfalt
KAVACIK’TA EN KEYİFLİ HASAT
Karabağlar’ın üzümüyle meşhur köyü Kavacık’ta 19 Eylül’deki üzüm festivali öncesinde çifte sevinç yaşanıyor. Bir yandan hasat mevsimiyle birlikte bir yıllık emeğinin karşılığını alan üzüm üreticisi, diğer yandan İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin asfaltladığı üretim yollarında
İZBETON AİLESİNİN BAYRAMLAŞMASI
İ.B.B.İZBETON A.Ş. Geleneksel Kurban Bayramı Bayramlaşma Törenimizi İzmir Büyükşehir Belediyesi BŞK Vekili Sayın Dr.Sırrı Aydoğan
KUTSAL TEMİZLİK
Temizlik, tadilat ve çevre düzenlemeleriyle kentteki ibadethanelere sahip çıkan, köylerde prefabrik camiler inşa eden İzmir Büyükşehir Belediyesi, 1-7 Ekim tarihleri arasında kutlanan Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle çalışmalarına hız verdi.
ŞİRİNCE’YE ULAŞIM DAHA KOLAY OLACAK.
zmir Büyükşehir Belediyesi, Selçuk’un turistik köyü Şirince’nin ulaşım sorununu ortadan kaldıracak ‘alternatif yol’ çalışmalarında son aşamaya geldi. Şirince’yi ziyaret eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 5.5 kilometre uzunluğundaki yolda son aşamaya gelen çalışmaları da yerinde inceledi.
3 AY ERKEN AÇILACAK
İzmir Büyükşehir Belediyesi, asfalt çalışmalarına başladığı Adnan Kahveci Köprülü Kavşağı’nı proje bitim tarihinden 3 ay daha önce hizmete açacak. Bayraklı ve Bornova ilçelerinin Altınyol’a direkt bağlantısını sağlayacak kavşağın yıl sonunda hizmete alınması planlanıyor.
KIRMA ELEME TESİSİ
İ.B.B. İzbeton A.Ş. Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER, Kırma Eleme Tesisi
FOÇA KIYI DÜZENLEMESİ
Foça kıyı düzenlemesi ile Yeni Foça sahilini baştan yaratıyoruz
HARMANDALI ULUKENT TRETUVAR DÜZENLEMESİ
İ.B.B. İzbeton A.Ş.’nin Harmandalı Ulukent arası tretuvar
ÇİĞLİ ATA SANAYİ TRETUVAR ÇALIŞMALARI
Çiğli Ata Sanayi Ekol Kavşağı arası tretuvar düzenlemesi
KARŞIYAKA DUDAYEV BULVARI TRAMVAY PROJESİ
İ.B.B. İzbeton A.Ş. Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER,Karşıyaka Dudeyev Bulvarı Tramvay Projesine
KIRIKLAR MOLOZ DÖKÜM SAHASI AĞAÇLANDIRMA ÇALIŞMALARI
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Gaziemir Evka -7 mevkiindeki taş ocağından sonra moloz ve inşaat atıklarının çevreye zarar vermeden depolandığı Buca Kırıklar Mahallesi’ndeki moloz döküm
İ.B.B. GÜNEY ŞANTİYESİ KURULUM ÇALIŞMALARI
İzmir Büyükşehir Belediyemiz’in güneydeki ilçelerimize daha hızlı hizmet sunabilmek için Bayındır’da oluşturduğu Fen İşleri Güney Bölge Şantiyesi Tesislerinin kurulum çalışmaları devam ediyor.
İ.B.B. KUZEY ŞANTİYESİ KURULUM ÇALIŞMALARI
İzmir’in Kuzey Bölgesi de şantiyesine kavuşuyor. İzmir Büyükşehir Belediyemiz’in kuzeydeki ilçelerimize daha hızlı hizmet sunabilmek için Bergama’da oluşturduğu Fen İşleri Kuzey Bölge Şantiyesi
İZBETON HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI
Belediye İş 3 No.lu Şube Sendikadımızın önderliğinde düzenlenen Birinci İzbeton Dostluk ve Dayanışma Halı Saha Futbol Turnuvası renkli anlara sahne oldu.
İ.B.B.’NİN ASFALT BİLANÇOSU 1 YILDA 1 MİLYON TON
Yeni bağlanan ilçelerle birlikte yollardaki asfalt çalışmalarını daha geniş bir alana yayan İzmir Büyükşehir Belediyesi, 2015 yılında 1 milyon ton sıcak asfalt kullandı.
ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ
24-25 Aralık 2015 tarihleri arasında TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ tarafından şirketimizde yapılan ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ
ULAŞIMA YENİ NEFES
Kent içi ulaşımın önemli arterlerinden biri olan Adnan Kahveci Köprülü Kavşağı hizmete girdi. Açılış töreninde konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “Biz kentimizi korumak, doğru iş yapmak, İzmir’de hormonlu büyümeyi değil sağlıklı büyümeyi gerçekleştirmek istiyoruz."
DENEME ÜRETİMİ KONTROLÜ
Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER, İ.B.B. İZBETON A.Ş.nin Bornova’da kurulan ve deneme üretimine başlayan Kırma Eleme Tesisimizde
ŞANTİYE ZİYARETLERİ
İ.B.B. İZBETON A.Ş. Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER çalışmaların devam ettiği şantiyelerimizi ziyaret etti.
TRETUVAR VE KAVŞAK DÜZENLEMELERİ
Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER, Bornova Işıkkent Aydınlar Caddesi ile Kemalpaşa Caddesi’nde yapımı devam eden tretuvar ve kavşak düzenleme çalışmalarını inceledi.
BU ÇAĞRIYA KULAK VERİN!
Kente gelişigüzel moloz dökümünün önüne geçmeye çalışan İzmir Büyükşehir Belediyesi, Işıkkent’teki yeni alanla birlikte hafriyat döküm sahası sayısını 5’e çıkardı. İzmir’in farklı noktalarında 3 yeni hafriyat döküm sahası daha kurmaya hazırlanan Büyükşehir
TEŞEKKÜR ZİYARETİ
İ.B.B.İZBETON A.Ş.nin kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet kapsamında katkı koyduğu Şehit İdari Ateşe Çağlar Yücel Teknik
NARLIDERE VE KARŞIYAKA ŞANTİYE ZİYARETİ
İ.B.B.İZBETON A.Ş Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER Narlıdere Sahilevleri Kıyı Düzenlemesi ve Karşıyaka Bostanlı Tramvay hattı
ÖNCE YAYA GÜVENLİĞİ
İzmir Büyükşehir Belediyesi "Önce Yaya Güvenliği Projesi" kapsamında kentteki 110 ayrı noktada yükseltilmiş "yeni nesil yaya geçitleri" uygulamasına başladı.
BORNOVA, KARŞIYAKA VE KONAK ASFALT ŞANTİYELERİ
Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER; Bornova, Karşıyaka ve Konak ilçelerinde çalışmaların devam ettiği asfalt şantiyelerini ziyaret etti.
TORBALI ŞANTİYE ZİYARETİ
Genel müdürümüz Hüseyin Sezer, ekiplerimizin İzmir genelindeki çalışmalarını incelemeye devam ediyor.
ŞANTİYE KONTROLLERİ
Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER, Narlıdere Sahilevleri Gürler Caddesi ile Konak Mustafa Kemal Sahil Bulvarı şantiyeleriniz ziyaret etti.
HAFRİYAT DÖKÜM SAHALARI
Açılışı 16 Şubatta yapılan 1.130.534 m3 kapasiteli Pınarbaşı Fatmacık Kayası Hafriyat Döküm Sahası
BAŞKANIMIZ AZİZ KOCAOĞLU TAŞOCAĞIMIZI ZİYARET ETTİ
Kemalpaşa Ulucak mevkiinde deneme üretimine başladığımız kırma eleme tesisimizi gezerek incelemelerde bulunan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Aziz Kocaoğlu,
HAFRİYATÇILARA "30 MAYIS" UYARISI
zmir Büyükşehir Belediyesi, altyapı hazırlıklarını tamamladığı web tabanlı otomasyon sistemine kayıt olmayan hafriyat kamyonlarının 30 Mayıs 2016 tarihinden sonra moloz taşımasına izin vermeyecek.
BERGAMA ŞANTİYE ZİYARETLERİ
Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer, Bergama ilçesinde devam eden yol altyapı, parke döşeme ile tamamlanan sathi kaplama çalışmalarını yerinde inceledi
KINIK ŞANTİYE ZİYARETİ
Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer, Kınık ilçesi Çiftlik, Karatekeli, Sucalı, Balaban, İbrahimağa, Musacalı köyleri arası bağlantı yollarında yapımı biten sathi kaplama uygulama
DİKİLİ ŞANTİYELERİ ZİYARETİ
Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer, Dikili ilçesi Esentepe, Yenice ve Kocaoba köyleri çevre düzenleme (parke taş döşeme) işleri, Kırova Köyü yol altyapı çalışmaları ile Deliklitaş Köyü sathi kaplama
NARLIDERE KIYI DÜZENLEME ÇALIŞMASI
Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer, Narlıdere Sahilevleri Kıyı düzenlemesi çalışmalarını İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcımız Buğra Gökçe
YENİ FOÇA YAZA HAZIRLANIYOR
Yeni Foça yaza hazırlanıyor .Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer, Yeni Foça Kıyı Düzenlemesi
ÇEŞME ÇİFTLİKKÖY YOL YENİLEME ÇALIŞMALARI
İzmir’in heryerindeyiz. Çeşme Çiftlikköy’deki yol yenileme çalışmasında Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer
ÇİĞLİ BORNOVA ŞANTİYELERİ
Çiğli Harmandalı Ulukent’te yapımı devam eden granit taş döşeme çalışmaları ve Bornova Kemalpaşa Caddesi’nde yapımı devam eden
BUCA VE NARLIDERE ŞANTİYELERİ
Her şey İzmir için! Buca Doğuş Caddesi’ndeki yol düzenlemesi ile Narlıdere Gürler Caddesi sahil düzenleme çalışmalarımız
ALİAĞA VE MENEMEN’DEN GELEN MİSAFİRLERİMİZ
Aliağa Helvacı Mahallesi Cemevi yöneticilerine ve Menemen Kemal Atatürk Mahallesi Muhtarı’na İ.B.B. İzbeton A.Ş.’ye yapmış oldukları
MUSTAFA KEMAL SAHİL BULVARI
Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer, Konak Mustafa Kemal Sahil Bulvarı tramvay
ÇEVRE İLÇELERDEKİ ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR
Selçuk ve Bayındır’da çalışmalarımız devam ediyor.
BORNOVA DOĞANLAR STADI ÇEVRE DÜZENLEMESİ
Sporcularımızın ve gençlerimizin çalışmalarına ivme kazandıracak Bornova-İzmir Büyükşehir Belediyesi ortak yapımı Doğanlar Stadı’nı
İZBETON’DA 1 MAYIS KUTLAMASI ERKAN BAŞLADI
1 Mayıs İşçi Bayramı’nı; Belediye İş 3 No’lu Sendikamız’ın düzenlediği kahvaltıyla alanlardan önce işyerimizde halaylarla kutladık.
ASFALT SERİM UYGULAMALARIMIZ DEVAM EDİYOR
Karşıyaka ve Bayraklı ilçelerinde asfalt serim uygulamalarımız devam ediyor.
BAYRAKLILI MİSAFİRLERİMİZ
Bayraklı Osmangazi Muhtarı Lokman Kıyak ile Osmangazi Çukur Camii Dernek Başkanı Muhsin Ata
SEFERİHİSAR ASKERİ TATBİKAT ALANI SERİM ÇALIŞMASI
Seferihisar Askeri Tatbikat Alanında İ.B.B. İzbeton A.Ş. tarafından finişerli asfalt serim
ŞİRİNCE’YE ULAŞIM RAHATLADI
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Selçuk’un turistik mahallesi Şirince’nin ulaşım sorununu ortadan kaldırdı. Açılan ‘alternatif yol’un yanı sıra mevcut yol da belirli noktalarda genişletilerek asfaltlandı.
İZBETON HER YERDE
İzmir Büyükşehir Belediyesi ve İzbeton A.Ş. kentin her yerinde hizmet üretmeye devam ediyor. İşte, Ödemiş’te Seyrekli, Süleyman Demirel,
GÜNEY BÖLGESİ ŞANTİYESİ HAZIRLIKLARI
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Bayındır’da ki Güney Bölge Şantiyesinin
ÖDEMİŞ BEYDAĞ TİRE KİRAZ’DA YOL YAPIMLARI DEVAM EDİYOR
Ödemiş, Beydağ,Tire ve Kiraz’ın caddelerinde, ova ve köy yollarındaki
TİRE VE SELÇUK ŞANTİYELERİNE ZİYARET
Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer, Tire’de Eskioba, Yenioba, Işıklar, Büyükkale, Küçükkale, Karatekke mahallelerindeki ve Selçuk Şirince’deki ova yolları ile Şirince de ki
SÜRPRİZ ZİYARETÇİLERİMİZ
Kemalpaşa, Bornova ve Karabağlar’dan gelen sürpriz misafirlerimiz.
BÜYÜKŞEHİR’DEN FOÇA’YA BİR KESTİRME DAHA
İzmir Büyükşehir Belediyesi yaz aylarında nüfusu büyük ölçüde artış gösteren Foça’ya ulaşımı rahatlatmak için bölgeye yeni bir yatırım daha gerçekleştirdi. Bağarası - Gerenköy arasındaki 4,5 km’lik kestirme yol,
İZBETON İLK 100 İÇİNDE
EBSO Sanayiciler Kulübü’nde düzenlenen toplantıya EBSO Başkanı Ender Yorgancılar ve yönetim kurulu üyeleri
BORNOVA DOĞANLAR STADI AÇILIŞA HAZIRLANIYOR
Bornova ve İzmir sporuna can katacak Doğanlar Stadı’nın
NARLIDERE VE ALSANCAK ÇALIŞMALARI
Narlıdere Sahilevleri Gürler Caddesi Sahil Düzenleme İşi ile Alsancak Devlet Demiryolları yanındaki yol genişletme çalışmalarımız
BUCA DOĞUŞ CADDESİ’NE "LYS MESAİSİ"
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Buca’ya ulaşımı rahatlatmak için Doğuş Caddesi’nde sürdürdüğü yol genişletme çalışmalarının ilk etabını hafta sonu yapılacak Lisans Yerleştirme Sınavı’na (LYS) yetiştirebilmek için geceli-gündüzlü çalıştı.
BEYDAĞ’A ASFALT DOPİNGİ
İzmir Büyükşehir Belediyesi, kent merkezine 139 km. uzaklıktaki Beydağ’da yolları yeniledi. İlçe bambaşka bir görünüme büründü.
CAMİLERDE BAYRAM TEMİZLİĞİ
İzmir Büyükşehir Belediyesi, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde kentteki camilere yönelik temizlik çalışmalarına hız verdi. 5 yılda 1079 camide “dip köşe temizlik”
NARLIDERE GÜRLER CADDESİ SAHİL DÜZENLEME ÇALIŞMALARI
Narlıdere Gürler Caddesi’ndeki sahil düzenleme çalışmalarımız
YENİ ASFALT PLENTİMİZ
İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Buğra Gökçe, asfalt üretimimizi iki katına çıkaracak 350 ton/saat kapasiteli
İZBETON CEVAP VE DÜZELTME METNİ
Şefik Çalık’ın Sorumlu Yazı İşleri Müdürü ve İnternet Yayın Sorumlusu olduğu Sabah Gazetesi’nin Egeli Sabah adlı Bölge gazetesinde, Muhabir Ertan Gürcaner tarafından yazılan ve 23.06.2016 tarihli nüshada yayınlanan, “75 liralık taşa 218 liralık kazık” başlıklı yazı
İZBETON AİLESİ BAYRAMLAŞTI
Bayram öncesi İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterimiz Sayın Pervin Şenel Genç ve Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer bayramımızı kutladılar. Zor zamanlar yaşadığımız bugünlerde bayrama buruk girdiğimizi söyleyen Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer’in
DİK DURACAĞIZ, ÇOK ÇALIŞACAĞIZ
Büyükşehir Belediye personeli ile bayramlaşma töreninde konuşan Başkan Aziz Kocaoğlu, yol gösterici eleştirileri bugüne kadar olduğu gibi dikkate alıp daha fazla çalışacaklarını, siyasi çıkar amaçlı eleştiriler karşısında ise dik duruşlarını sürdüreceklerini söyledi.
BAYRAMA HAZIR OLACAK
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Buca’daki ulaşımı rahatlatmak için Doğuş Caddesi’nde sürdürdüğü yol genişletme çalışmalarıyla 4 şerit olan yolu yer yer 8 şeride çıkararak 31 Ağustos’ta kullanıma açacak.
İZBETON’DA KAHVALTI
İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter V. Buğra Gökçe, Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer, daire başkanımız, genel müdür yardımcılarımız ve teknik kadromuz
DOĞUŞ CADDESİNDE İŞLEM TAMAM
zmir Büyükşehir Belediyesi, Buca’nın çevre yolu bağlantısını sağlayan Doğuş Caddesi’ndeki trafik sorununu çözdü. Toplam 4 şeritlik caddeyi genişleterek, bazı kesimlerinde 8 şeride çıkaran Büyükşehir Belediyesi,
İZBETON AİLESİ BAYRAMLAŞTI
Bu yıl 5.sini düzenlediğimiz kurban bayramlaşmasında Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer konuşmasına kesilen kurbanın
FATMACIK KAYASI HAFRİYAT DEPOLAMA SAHASI
Fatmacık Kayası Hafriyat Depolama Sahası, Genel Müdürümüz tarafından incelendi.
ÇEVRECİ KIRMA ELEME TESİSİ
İzbeton A.Ş. tarafından işlettirilen Kırma Eleme Tesisinden çıkarılan agrega ve alttemel malzemesi, dışarıdan alınan söz konusu malzemelere göre daha az maliyetle temin edilmektedir.
İZBETON’UN “ASFALT CANAVARI” İŞBAŞINDA
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin hizmet verdiği 30 ilçede yol ve asfalt çalışması yürüten İZBETON Genel Müdürlüğü üretim kapasitesini
HAFRİYAT DEPOLAMA ALANINDAN FİDANLIĞA
İzmir Büyükşehir Belediyesi, eski hafriyat depolama alanlarını yeşillendirerek 125 bin metrekarelik alan üzerinde 2 yeni kent ormanı yarattı. Büyükşehir, ağaçlandırdığı alanları Orman Bölge Müdürlüğü’ne devrediyor.
BÜYÜKŞEHİR’DEN "KUZEY HAREKATI"
İzmir Büyükşehir Belediyesi, kentin Kuzey bölgesine daha hızlı ve daha kaliteli hizmet ulaştırabilmek için Bergama’da, içinde asfalt ve parke-bordür üretim tesislerinin de bulunduğu 18 bin m2 büyüklüğünde şantiye kuruyor.
İZBETON’DAN KIŞ HAMLESİ
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, iki yeni şantiyesini devreye alarak asfalt ve parke-bordür üretiminde rekor hedefleyen İZBETON’u ziyaret etti.
BAŞKANIMIZ YENİ ASFALT TESİSİMİZİ İNCELEDİ
Başkan Aziz Kocaoğlu, İZBETON’un 160 ton kapasiteli asfalt üretim tesisinin yerine kurduğu, saatte 340 ton asfalt üretebilen yeni bir plent tesisini inceledi.
ZİYARETÇİLERİMİZ VAR
Bugün yine ziyaretçilerimiz vardı. Urla Bademler İlköğretim Okulu’na , Bademler muhtarına;
KÜÇÜK MENDERES ŞANTİYESİNDE ÜRETİME YAKLAŞILIYOR
İzmir’in güney bölgelerine daha yakın olabilmek adına kurulan şantiyemizdeki asfalt plenti
İZMİRPARK PROJESİ İLE BORNOVA FORUM KAVŞAK ÇALIŞMALARI
İzmir Büyükşehir Belediyemiz’in Bayraklı’ daki İzmirpark Projesi hızla devam ediyor, parktaki çalışmamızı inceleyen Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer; ayrıca, Bornova Forum kavşağında
DOĞUŞ CADDESİ’NDE TRAFİKTE RAHATLAMA
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Buca’da trafik yoğunluğunu azaltmak amacıyla düzenlediği Doğuş Caddesi kavşağında ki çalışmaların sonuna gelindi.
İZBETON’DAN 8 İLÇEYE ASFALT VE PARKE ÇIKARMASI
İki yeni şantiyesini devreye alarak asfalt ve parke-bordür üretiminde rekor hedefleyen İZBETON, başta sınırlarına sonradan dahil olan Ödemiş, Dikili, Kiraz, Bergama, Karaburun, Kınık, Tire ve Beydağ köyleri olmak üzere asfalt ve parke atağına başlıyor.
ŞANTİYELERDE ÇALIŞMALAR SON AŞAMADA
Şirketimiz görev ve sorumluluk alanının özellikle 6360 Sayılı Bütün Şehir Yasası ile genişlemesi ve tüm İzmir İl sınırlarını kapsaması nedeniyle vatandaşlarımıza daha hızlı hizmet aktarabilmek için İ.B.B. İZBETON A.Ş. olarak Bayındır ve Bergama İlçelerinde
İKİ PROJEDE ÇALIŞMALAR HIZLA DEVAM EDİYOR
Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer; Narlıdere Gürler Caddesi ve Balçova Ata Caddesi’nde devam eden tretuvar çalışmalarını yerinde inceledi.
DESENLİ ASFALT UYGULAMAMIZ
İzmir’e farklılıklar katmaya devam ediyoruz. Buca 138 sokak desenli asfalt uygulama çalışmamız.
AÇILIŞA HAZIRIZ
Bayındır, Ödemiş, Tire, Beydağ, Kiraz, Selçuk ve Torbalı’nın ihtiyaçlarına cevap verecek ‘Küçük Menderes’ Bölge Şantiyemizin hazırlıkları tamamlandı.
KÜÇÜK MENDERES ŞANTİYESİ HİZMETE AÇILDI
İzmir Büyükşehir Belediyesi ve İZBETON’un, Güney Bölgesi’ne hitap edecek Küçük Menderes Bölge Şantiyesi muhteşem bir törenle açıldı.
BERGAMA BAKIRÇAY ŞANTİYESİNDE SON HAZIRLIKLAR
Bergama Bakırçay Şantiyesi çalışmaları son hız devam ediyor.
BERGAMA BAKIRÇAY ŞANTİYEMİZ AÇILIYOR
Bergama, Aliağa, Dikili, Kınık, Foça ve Menemen’in ihtiyaçlarına cevap verecek Bakırçay Bölge Şantiyesi’ni Bergama’da açıyoruz.
BERGAMA BAKIRÇAY ŞANTİYEMİZ HİZMETE AÇILDI
İzmir Büyükşehir Belediyesi, kentin güney bölgesine hizmet verecek Küçük Menderes Şantiyesi’nin ardından, kuzeydeki 6 ilçe, 289 köy ve mahalleye hizmet götürecek Bakırçay Bölge Şantiyesi’nde de üretime başladı.
CAHAR DUDAYEV BULVARI TRAFİK AKIŞI
Karşıyaka Tramvayı imalat işleri kapsamında Cahar Dudayev Bulvarı üzerinde gerçekleştirilen asfalt serim çalışmaları nedeniyle trafik akışında ve bazı otobüs hatlarının güzergahında değişiklik yapıldı.
SAHİLEVLERİ KIYI DÜZENLEMESİ 1.ETAP AÇILIŞI
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin “İzmirdeniz Projesi” Sahilevleri’ne ulaştı.
YEŞİL SEFERBERLİK
İzmir Büyükşehir Belediyesi ve İZBETON, Gaziemir Evka 7 ve Buca Kırıklar’daki taş ocağından sonra, hafiyat atıklarının çevreye zarar vermeden depolandığı Bornova Gökdere’deki hafriyat döküm sahasının da ağaçlandırma çalışmalarına başladı.
İZBETON’DA DAYANIŞMA KAHVALTISI
23.12.2016 günü Fen İşleri Daire Başkanlığı ve İ.B.B. İzbeton A.Ş.’nin sahada çalışan personelinin katıldığı ve mevcut saha çalışmalarının değerlendirildiği dayanışma katvaltısı, İZBETON İdari Binasında gerçekleştirildi.
HOŞGELDİN TRAMVAY!
Hat imalatlarının yüzde 95’i tamamlanan Karşıyaka tramvayında test sürüşleri başladı. Mavişehir-Bostanlı arasındaki ilk seferin yolcuları İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve İzmirli basın mensupları oldu.
DUVAR TEMİZLİĞİ
İzbeton olarak temiz bir şehir görüntüsü oluşturmak için; afiş, yazı, resim vb. ile kirlenen duvarların, viyadük ve köprü ayaklarının sürekli temizliğini yapıyoruz.
BALÇOVA ATA CADDESİ’NDE SONA YAKLAŞILIYOR
Balçova Ata Caddesi 2.etap çalışmaları hızla devam ediyor.
BORNOVA ÇALIŞMALARI
Bornova’da trafik akışını hızlandırmak ve otopark sıkıntısına çözüm üretmek üzere planlanıp uygulamaya başlanan proje kapsamında, ilk otopark projesi tamamlandı.
KARŞIYAKA TRAMVAY ÇALIŞMALARI
Hızlı bir tempoyla sürdürdüğümüz Karşıyaka tramvay çalışmaları şu an itibariyle ağırlıklı olarak Bostanlı İskele ile Alaybey son durağı arasında devam ediyor.
EĞİTİME DEVAM
İzbeton, üretim ve uygulama sistemini sürekli iyileştirmek ve geliştirmek için eğitime önem vermektedir.
KARABAĞLAR 149 SOKAK DÜZENLEMESİ
Karabağlar 149 Sokakta genişletilen kaldırımda çalışması bitti, eğimli yolun beton kaplaması yapılacak.
ÇAMKULE TOROS YOLU
Zemini sağlamlaştırılan Çamkule-Toros yolunda eğimin etkisini azaltmak için uygulanan beton çalışması devam ediyor.
MİTHATPAŞA TRAMVAY ÇALIŞMALARI HIZLA DEVAM EDİYOR
İzmir’in gerdanlığı Mustafa Kemal Sahil Bulvarı’nda trafiği rahatlatacak, tramvay projesinde ait tretuvar ve durak yapım işlerimizi bir an önce tamamlamak için İzbeton olarak tam kapasiteyle çalışıyoruz.
GÜZEL KINIK’TAYIZ
Kuzey bölgemizdeki ilçe ve köylerde yaşayan vatandaşlarımıza daha hızlı ve kaliteli hizmet ulaştırmak için kurduğumuz Bergama Bakırçay Şantiyemizin hizmetleri görülmeye başlandı.
DİKİLİ ÇALIŞMALARIMIZ
İzbeton İzmir’in şehir merkezinde olduğu kadar dağlarında, ovasında, üretim yollarında da hizmet ulaştırmaya devam ediyor...
İBADETHANE TEMİZLİKLERİMİZ DEVAM EDİYOR
İzbeton olarak 2016 yılında 300 ibadethanede temizlik gerçekleştirdik.
FUAR İZMİR’İN ’YENİ YOLU’ MARBLE’A YETİŞTİ!
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’nin en büyük fuarcılık tesisi Fuar İzmir’e ulaşımı rahatlatacak “geçici servis yolu” projesini, Çarşamba günü açılacak Mermer Fuarı’na yetiştirdi.
ASFALT MEVSİMİ
Bergama ve Bayındır’da iki yeni asfalt şantiyesi kuran İzmir Büyükşehir Belediyesi, kurulu kapasiteyi üçe katladı.
BOSTANLI TRAMVAYINDA ASFALT ÇALIŞMALARI TAMAMLANIYOR
Karşıyaka Tramvayının ilk etap deniz tarafı olan Bostanlı Anayasa Meydanı’nda, sıcak asfalt serimi tamamlanıyor.
SELÇUK VE KÖYLERİNDE HALK TOPLANTILARI
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Selçuk ve köylerini ziyaret ederek “halk toplantıları” yaptı.
ALİAĞA VE KÖYLERİNDE HALK TOPLANTILARI
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “halk toplantıları”na Aliağa merkez ile köyleri Helvacı, Hacıömerli, Yeni Şakran ve Çaltılıdere’yi ziyaret ederek devam etti.
KEMALPAŞA VE KÖYLERİNE ZİYARET
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “halk toplantıları”na Kemalpaşa ve köylerini ziyaret ederek devam etti.
BAŞKAN YOLLARDA
İlçe ziyaretlerini ara vermeden sürdüren İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun yolu bu kez Torbalı’ya düştü.
DUYURU
Sağlık Bakanlığı’nın ’İnsani Tüketim Amaçlı Sular Yönetmeliği’nde yer alan ’kaynak sularının şişelenerek satış yapılması’ kararının ardından, İzmir Büyükşehir Belediyesi ’Bornova Kaynak Suyu Dolum Tesisi’ni hayata geçirmiştir.
ÖDEMİŞ VE MAHALLELERİNE ZİYARET
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ödemiş’in Kemenler, Pirinççi, Bıçakçı, Ovakent ve Konaklı mahallelerini ziyaret etti.
BERGAMA VE KOZAK YAYLASI KÖYLERİNE ZİYARET
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, ilçe gezileri kapsamında bu kez Bergama’nın Kozak Yaylası’ndaki Aşağıbey, Aşağıcuma, Yukarıbey, Yukarıcuma, Karaveliler, Kıranlı ve Çamavlu köylerine giderek bu bölgedeki vatandaşlarla buluştu.
BUCA VE MAHALLE ZİYARETLERİ
İlçe ziyaretlerini ara vermeden sürdüren İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun dünkü durağı Buca ve mahalleleriydi.
BERGAMA YOL ÇALIŞMALARI
İzbeton’un, Bergama Yenikent’ten başlayıp, Aşağıkırıklar Köyü ve Süleymanlı Köyüyle devam edip Çanakkale yoluna ulaşan bağlantı yolunun
CEMAL GÜRSEL CADDESİ ASFALT ÇALIŞMALARI
Test sürüşlerine başlanan Karşıyaka tramvayının çevre düzenleme çalışmaları da son aşamalara yaklaştı.
EN UZAK MAHALLEYE KADAR HİZMET
Başkan Kocaoğlu’nun yolu bu kez Kiraz’a düştü.
BAŞKAN’DAN BORNOVA TURU
İlçe ziyaretlerini ara vermeden sürdüren İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, bu kez Bornova’daydı.
KONAK ADEM YAVUZ CADDESİ
Konak Adem Yavuz Caddesi’nde yağmur sonrası yaşanan su baskınlarını önlemek için
ÖDEMİŞ’TE ÇİÇEK VE FİDAN ÜRETİCİLERİYLE BULUŞMA
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, ilçelerdeki köy ve mahalle gezilerine bu kez Ödemiş’le devam etti.
ŞİMDİ ASFALT MEVSİMİ
İzmir Büyükşehir Belediyesi, asfalt sezonuna hızlı bir giriş yaptı.
ALİAĞA YALI MAHALLESİ ASFALT ÇALIŞMALARI
Aliağa Yalı Mahallesi muhtelif sokaklarda devam eden asfalt serim çalışmalarının sonuna gelindi.
KİRAZ VE BEYDAĞ ZİYARETLERİ
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun son durağı Kiraz ve Beydağ oldu.
BAYINDIR VE MAHALLELERİNE ZİYARET
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Bayındır’ın Yusuflu, Pınarlı, Zeytinova, Alanköy, Lütuflar ve Kızılkeçili mahallelerine gitti.
FOÇA BAĞARASI VE GERENKÖY’DE VATANDAŞLARLA BULUŞMA
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, köy ve mahalle ziyaretleri kapsamında bu kez Foça’daydı. Bağarası ve Gerenköy’de vatandaşlarla buluştu.
TİRE ZİYARETİ
İlçe ziyaretleri devam eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun bugünkü durağı Tire’ydi.
MENDERES’TE GÜMÜLDÜR VE ÖZDERE’NİN MAHALLELERİNE ZİYARET
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, referandum sonrasındaki iki günlük ofis çalışmasının ardından yeniden yollara düştü.
BERGAMA ŞANTİYESİNDE İNCELEME
Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer; 2017 yılı üretim hedeflerimize ulaşabilmek ve verimliliği arttırmak için üretim planlarımızı inceledi.
ÇİÇEK GİBİ OLDU
Tire’nin Eskioba Köyü İlkokul ve Ortaokulu, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği düzenlemelerle pırıl pırıl oldu.
MUSTAFA KEMAL SAHİL BULVARI ASFALT SERİM ÇALIŞMALARI
Konak Mustafa Kemal Sahil Bulvarı’nda tramvay imalatının tamamlandığı kısımlarda
ŞANTİYE TOZUNA, KİTAP KOKUSU KARIŞIYOR
İZBETON, işçilerinin daha huzurlu ve daha verimli bir şekilde çalışması için örnek bir adım attı.
GÜRLER CADDESİ 2. ETAP ÇALIŞMALARI
Narlıdere Sahilevleri Gürler Caddesi 2. Etap Sahil Düzenleme çalışmaları son hız devam ediyor.
İBADETHANE TEMİZLİK BAKIM ONARIM ÇALIŞMALARI
İzmir Büyükşehir Belediyesi İZBETON A.Ş., sosyal projeler kapsamında yürüttüğü ibadethanelerin genel temizlik ile bakım-onarım çalışmalarına devam ediyor.
ÇEŞME ÇALIŞMA SAHALARININ KONTROLÜ
Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer bu hafta sonu Çeşme bölgesindeki çalışma sahalarımızı ziyaret etti.
URLA İÇMELER ASFALT ÇALIŞMALARI
Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer, Urla İçmeler Mahallesi Tekke Caddesi’nde (Samut Baba Türbesi yolunda) yapılan sıcak asfalt yol çalışmasını yerinde inceledi, yetkililerden bilgi aldı.
MUSTAFA KEMAL SAHİL BULVARI ASFALT ÇALIŞMALARI
Konak Mustafa Kemal Sahil Bulvarı Tramvay Projesi kapsamında deniz tarafının asfalt serim uygulaması tamamlandı.
HAFRİYAT DEPOSUYDU, KENT ORMANI OLUYOR
İzmir Büyükşehir Belediyesi, eski hafriyat döküm sahalarını yeşillendirerek 315 bin metrekarelik alan üzerinde 3 yeni kent ormanı oluşturuyor.
BUCA YAVUZ SULTAN SELİM CADDESİ
Buca Yavuz Sultan Selim Caddesi’nde toplamda 1.400 m olan tretuvar ve kavşak düzenleme çalışmalarının, 1.100 m’si tamamlandı.
BAYRAM TEMİZLİĞİ
İzmir Büyükşehir Belediyesi, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde camilerdeki temizlik çalışmalarına hız verdi.
ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMALARIMIZ
İnşaat ve Kentsel Alan Bakım Müdürlüğü’müz tarafından yürütülen tretuvar düzenleme çalışmalarımızdan örnekler.
ASFALT İŞÇİSİNİN ATEŞLE İMTİHANI
İzmir’de termometrelerin 40 dereceye dayandığı bugünlerde, kavurucu sıcaklığı çok daha yakından hissedenler de var. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin asfalt işçileri, hem güneşin kavuran ışınları hem de asfaltın 160 dereceyi bulan sıcaklığıyla mücadele ediyor.
NARLIDERE GÜRLER CADDESİ DÜZENLEMESİ
Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer, çalışmaların son hız devam ettiği Narlıdere Sahilevleri Gürler Caddesi 2. Etap Sahil Düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi.
HAFRİYAT SAHASI CENNETE DÖNÜŞECEK
İzmir Büyükşehir Belediyesi, kente yeni bir yeşil alan daha kazandırmak için kolları sıvadı. Koyundere’de şantiye toprağı temin etmek için kazılan ve zamanla yapısı bozulan 80 bin m² alan önce rehabilite edilecek, ardından dikilecek binlerce ağaçla yeni bir çam ormanına dönüşecek.
ÖDEMİŞ VE TİRE’YE "BALABANLI MÜJDESİ"
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Ödemiş-Tire bağlantısı için kullanılan 9 kilometrelik Balabanlı yolunda yürüttüğü asfaltlama ve genişletme çalışmaları ay sonunda bitiyor
BERGAMA KESTEL KÖPRÜSÜ
Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER, Bergama’nın İslamsaray Mahallesi’nde yeni açılan Kestel Köprüsü’nde, İZBETON A.Ş. tarafından yapımı tamamlanan altyapı, sıcak asfalt ve tretuvar düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi.
BERGAMA OKÇULAR VE AŞAĞIBEY KÖY YOLLARI
Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER, Bergama Belediye Başkanı Mehmet GÖNENÇ ve bölge muhtarları ile birlikte Bergama Okçular ve Aşağıbey köylerinde sathi kaplama öncesi tamamlanan zemin hazırlıklarını yerinde incelediler, yetkili personelden bilgi aldılar.
BERGAMA KÖYLERİ BAĞLANTI YOLLARI
Bergama Belediye Başkanı Mehmet GÖNENÇ ve Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER, Bergama’nın Yukarıbey, Çamavlu, Karaveliler, Kıranlı, Güneşli, Hacıhamzalar ve Yukarıcuma köy yollarında yapılan
İZBETON KOROSU ÇALIŞMALARA BAŞLADI
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin İZBETON işçileri olarak bizler, İzmir’de sıcaklığın 40 dereceye dayandığı bugünlerde; vatandaşlarımıza hizmet üretmek için hem güneşin kavuran ışınları altında çalışmaya devam ediyoruz, hem de mesai saatleri dışında çok keyifli çalışmalar içindeyiz.
İSMET HALİM GÜRSOY’U KAYBETTİK
Şirketimiz Eski Genel Müdürlerinden İsmet Halim Gürsoy’u kaybettik.
BERGAMA ALİBEYLİ GÖÇBEYLİ BAĞLANTI YOLU
Bergama Alibeyli Köyü ile Göçbeyli Köyü bağlantı yolunun sıcak asfalt uygulaması tamamlandı.
DİKİLİ ÇALIŞMALARI
Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer, Dikili bölgesinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
KORO ÇALIŞMALARINDA SON PROVALAR
İzbeton personelinin geleneksel Kurban Bayramı kutlamasında sahneye çıkacak İzbeton Korosu, son provalarını gerçekleştiriyor.
KARABAĞLAR KAVACIK KÖYÜ
Karabağlar Kavacık Köyü’nün Konak Asfaltı Caddesi’nde yapılan asfalt yamalar ile Kavacık Köyü üretim yollarında yapılan sathi kaplama uygulamaları
MUSTAFA KEMAL SAHİL BULVARI TAMAMLANDI
Konak Mustafa Kemal Sahil Bulvarı asfalt serim çalışmalarımız, Kurban Bayram öncesi tamamlandı.
İZBETON’DA BAYRAM KUTLAMASI
İzbeton personelinin geleneksel Kurban Bayramı kutlamasının 6.cısını gerçekleştirdik.
BORNOVA KAYADİBİ KARAÇAM KÖY YOLLARI
Bornova Kayadibi Köyü’nden başlayıp, Karaçam Köyü’ne devam ederek İstanbul Yolu’na bağlanan yolun, sıcak asfalt serim uygulama çalışmaları devam ediyor.
ŞANTİYE ZİYARETLERİ
Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer’in şantiye ziyaretleri devam ediyor.
ŞANTİYEDEN SAHNEYE
İzmir Büyükşehir Belediyesi İZBETON şirketi çalışanları, kurdukları müzik grubu sayesinde hem iş yorgunluğunu atıyor hem de zor koşullarda çalışan mesai arkadaşlarına motivasyon kaynağı oluyor.
YOL GENİŞLETME ÇALIŞMALARI
Tramvay döşeme çalışmaları kapsamında Mustafa Kemal Sahil Bulvarı’nda yol genişletmesi yapılıyor.
TRETUVAR VE ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI
Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer, devam eden tretuvar düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi.
DİKİLİ’DE İNCELEMELER
İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Buğra Gökçe, Fen İşleri Daire Başkanı Murat Varlıorpak, Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun ile İzbeton A.Ş. Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer
İZMİR İSG ZİRVE’Sİ
Şirketimiz İş Güvenliği Uzmanlarımız, bölgemizdeki iş sağlığı ve kültürünün gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla gerçekleştirilen,
9 EYLÜL MUHTARININ TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Menemen İlçesi 9 Eylül Mahallesi Muhtarı Muharrem Şahin, mahallesinde İ.B.B. İzbeton A.Ş. tarafından yapılan kilit parke taş döşeme ve tretuvar düzenleme çalışmaları
MORDOĞAN ARDIÇ ASFALT UYGULAMASI
Karaburun İlçesi Mordoğan Ardıç Mahallesi mini finişerli sıcak asfalt serim uygulaması.
İNŞAAT VE YIKINTI ATIKLARI OPERASYONU
İzmir Büyükşehir Belediyesi, örnek bir geri dönüşüm projesine daha imza atıyor.
ÇEŞME ÇALIŞMALARIMIZ
Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer, Çeşme Ovacık-plajlar bağlantı yollarında yapılan 2.400 m sıcak asfalt uygulaması ile ovacık üretim yolların kapsamında yapılan 4.200 m sathi kaplama zemin hazırlık çalışmalarını yerinde inceleyerek, yetkili personelden bilgi aldı.
KINIK SATHİ KAPLAMA ÇALIŞMALARI
Kınık İlçesindeki Yaylaköy, Kalemköy ve Değirmencieli arasındaki bağlantı yolunun, sathi kaplama çalışmalarının yarısı tamamlandı. Kalan kısmı için çalışmalarımız devam ediyor.
TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Bayraklı İlçesi Doğançay Muhtarı Halil Vural ile Doğançay Tahtacılar Derneği Başkanı Selim Ateş
KARABAĞLAR ŞANTİYE KONTROLÜ
İ.B.B. İzbeton A.Ş. Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu ve muhtarlarla şantiye ziyaretinde bulundu.
KARŞIYAKA VE BAYRAKLI ŞANTİYE ZİYARETLERİ
Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer, Karşıyaka ve Bayraklı ilçelerinde çalışmaların devam ettiği İzbeton A.Ş. şantiyelerini ziyaret etti.
TEK TEK DEĞİL "TOPTAN ÇÖZÜM"
İzmir Büyükşehir Belediyesi, 2007 yılından 2013’e kadar sürdürüp sonra ara verdiği "Toptan Çözüm" çalışmalarına yeniden başladı. Girdikleri mahallelerde ihtiyaç duyulan tüm fiziki düzenleme ve alt yapı çalışmalarını kısa sürede tamamlayıp çıkan Toptan Çözüm ekipleri, aynı anda 11 ilçede birden harekete geçti.
BÖLGESEL TARIMIN GELİŞİMİNE DESTEĞE DEVAM
Üretici kooperatiflerinden yaptığı alımlarla bölge tarımının gelişmesine destek veren İzmir Büyükşehir Belediyesi, bu kez Seferihisar Gödence’deki Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ile 30 bin 800 litrelik zeytinyağı alım sözleşmesi imzaladı.
TOPTAN ÇÖZÜM EKİPLERİ KONAK’TA
Toptan Çözüm Ekipleri çalışmaları son hız devam ediyor. Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer bugün Konak ilçesinde ki şantiyeleri ziyaret etti.
AĞAÇLANDIRMA TÖRENİNE HAZIRLIKLAR DEVAM EDİYOR
Güzelbahçe Yelki’de ki Hafriyat Atıkları Depolama sahamızın kapasitesi dolmuştur. Bu nedenle Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer, ağaçlandırma töreni için hazırlıkların devam ediyor.
TOPTAN ÇÖZÜM EKİPLERİ KARABAĞLAR’DA
Çalışmaların yoğun şekilde devam ettiği Karabağlar ilçesindeki şantiyeler, Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer tarafından yerinde inceledi.
TAŞ OCAĞIYDI, ORMAN OLACAK
İzmir Büyükşehir Belediyesi ve İ.B.B. İzbeton A.Ş. daha yeşil bir İzmir için çok önemli bir adım daha attı ve Yelki’deki taş ocağı ve hafriyat sahası olarak kullanılan araziyi ağaçlandırdı.
İZMİR’DEN FAS’A YOL OLUR
İzmir Büyükşehir Belediyesi, ürün kalitesini artırmak ve pazarlamayı kolaylaştırmak için başladığı ova ve bahçe yolu asfaltlamalarında, İzmir-Fas arasındaki mesafeden daha fazla kilometre yaptı; 5 bin 520 kilometrelik bu çalışma için 620 milyon TL harcadı.
TOPTAN ÇÖZÜM PROJESİ SON HIZ DEVAM EDİYOR
İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Buğra Gökçe; İzmir Büyükşehir Belediyesi ve İZSU’nun bürokratları ile İzbeton A.Ş. Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer’le birlikte ’Toptan Çözüm Projesi’ kapsamında yapılan imalatları yerinde inceledi.
KALİTE ARTACAK, MALİYET DÜŞECEK
Asfalt ve sathi kaplama işinde "yapıştırma malzemesi" olarak kullanılan emülsiyon için üretim tesisi kuran İzmir Büyükşehir Belediyesi İZBETON A.Ş., hem kaliteyi artıracak hem de maliyeti yüzde 30 düşürecek.
HAFTAYA ÇİĞLİ MUHTAR ZİYARETLERİ İLE BAŞLADIK
İ.B.B. İzbeton A.Ş. Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer haftaya Çiğli İlçesindeki muhtarları ziyaret ederek başladı.
ÇİĞLİ MUHTAR ZİYARETLERİNE DEVAM
İ.B.B. İzbeton A.Ş. Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer, bugün de Çiğli muhtar ziyaretlerine devam etti.
BÜYÜKŞEHİR’DE YILBAŞI KUTLAMASI
Başkan Aziz Kocaoğlu, İzmir Büyükşehir Belediyesi personeli ile yılbaşı kutlamasında bir araya geldi.
AGREGA KIRMA-ELEME TESİSİNDE İNCELEME
İzbeton A.Ş. Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer, Genel Müdür Yardımcımız Sedat Kokulu ile Agrega Kırma-Eleme Tesisimizde incelemelerde bulundu.
BEŞİBİRYERDE
İzmir Büyükşehir Belediyesi İZBETON olarak, bu hafta sonu hizmete alınacak 5 yeni tesisimizle birlikte hem gücümüz ve kapasitemiz artacak, hem de üretim maliyetlerimizi aşağı çekeceğiz.
KENDİMİZLE YARIŞIYORUZ
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin altyapı kuruluşu İZBETON Genel Müdürlüğü’müzün, kurduğu 5 yeni tesis törenle hizmete girdi. Yol ve asfalt yapımında “kendi kendine yetebilen” tesisler kuran İZBETON, yaptığı 13 milyon liralık yatırım sayesinde yılda yaklaşık 25 milyon lira tasarruf sağlayacak.
TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Karabağlar İlçesi Gazi Mahallesi Muhtarı Mehmet Akbıyık ile Orta Saray Camii İmamı Hüseyin Bir
İZBETON’UN EMEKÇİ KADINLARI
İ.B.B. Belediyesi İZBETON A.Ş. Genel Müdürümüz Hüseyin SEZER, Genel Müdür Yardımcılarımız ve Belediye İş İzmir 3 no.lu Şube Yönetimi ile birlikte;
BÜYÜKŞEHİR’DEN "TOPTAN ÇÖZÜM" RAPORU
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin mahallelerde ihtiyaç duyulan tüm fiziki düzenleme ve alt yapı çalışmalarını hızlı bir şekilde tamamlamak için oluşturduğu "Toptan Çözüm" ekipleri,
BERGAMA MAHALLE ZİYARETLERİ
İzbeton A.Ş. Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer, Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç ile birlikte Bergama mahallelerinde yapılan çalışmaları yerinde incelediler.
KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMLERİ
İzbeton A.Ş., sahip olduğu Kalite Yönetim Sistemi Belgesinin ISO 9001:2015 revizyonuna geçiş çalışmalarına başladı.
ÇANDARLI ÇALIŞMALARI
Ekiplerimizin çalışmaları, Çandarlı Kara Halil Paşa Caddesi ve Bergama Caddesi’nde yüz güldürecek.
BERGAMA MEZBAHADA SON KONTROLLER
Avrupa Birliği standartlarındaki yeni donanımıyla yepyeni bir kimliğe büründürülen Bergama Mezbahasında açılış hazırlıkları tamamlandı.
DUVAR TEMİZLİĞİ
İ.B.B. İZBETON A.Ş. olarak, temiz bir şehir görüntüsü oluşturmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.
YEŞİLDERE’DE HAT YENİLENDİ, ASFALTLAMA BAŞLIYOR
İZSU, 1980’li yıllarda yapılan ve yılda 10 kez arızaya neden olan 2.5 kilometrelik Yeşildere içme suyu hattını tamamen yeniledi. İZBETON ekipleri de trafik akışını yeniden 3 şeride çıkartmak için asfalt öncesi zemin hazırlığı ve betonlama çalışmalarına başladı.
YEŞİLDERE’DE ASFALT ÇALIŞMALARI BAŞLADI
İ.B.B. İzbeton Asfalt Ekipleri, bugün itibariyle Yeşildere Caddesi’nde asfalt serim çalışmalarına başladı.
BUCA ŞANTİYE VE MUHTAR ZİYARETİ
İ.B.B. İZBETON A.Ş. Genel Müdürü Hüseyin Sezer, Buca ilçesinde devam eden çalışmaları yerinde inceledi.
ÇİĞLİ ŞANTİYE KONTROLÜ
İ.B.B. İzbeton A.Ş. Genel Müdürü Hüseyin SEZER, haftaya Çiğli ilçesinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek başladı.
BORNOVA ZİYARETİ
İ.B.B. İzbeton A.Ş. Genel Müdürü Hüseyin SEZER, bugün de güne Bornova ilçesinde Toptan Çözüm Projesi kapsamında devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek başladı.
ISO 9001 MERKEZ ŞANTİYE EĞİTİMİ TAMAMLANDI
Kalite Yönetim Sistemi Belgemizin ISO 9001:2015 revizyonuna geçiş çalışmaları için başlayan eğitim sürecinde bu hafta sıra, Bornova Merkez Şantiyemiz’deydi.
BAYINDIR ISO 9001:2015 EĞİTİMLERİ
Kalite Yönetim Sistemi Belgemizin ISO 9001:2015 revizyonuna geçiş çalışmaları için başlayan eğitim seferberliğimiz de bu hafta sıra, Bayındır Şantiyemiz’deydi.
BAŞKAN AZİZ KOCAOĞLU "TOPTAN ÇÖZÜM" ÇALIŞMALARINI DENETLEDİ
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu,İzbeton’un sorumluluğunda 11 ilçenin 386 mahallesinde sürdürülen "Toptan Çözüm" çalışmalarını denetledi.
İZBETON’DA EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR
6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında, İ.B.B. İzbeton A.Ş. çalışanlarının eğitimlerine devam edilmektedir.
RİSK TABANLI PROSES EĞİTİMİ
Kalite Yönetim Sistemi Belgemizin ISO 9001:2015 revizyonuna geçiş çalışmaları için başlayan eğitim sürecimizi, Bornova Merkez Şantiyemizde aldığımız Risk Tabanlı Proses Eğitimi’yle tamamladık.
BORNOVA ŞEHİT MUSA CAN İLKOKULU MUTLULUĞU
Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer’in önderliğinde başlattığımız yardım kampanyası sonucunda aldığımız hediyelerimizi, Bornova Şehit Musa Can İlkokulu öğrencilerine dağıttık.
MUHTAR ZİYARETLERİNİN 28. DURAĞI ÖDEMİŞ OLDU
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, ilçelerdeki ihtiyaçları yerinde tespit etmek amacıyla başlattığı muhtarlar buluşmasının 28.sini Ödemiş’te gerçekleştirdi.
KEMALPAŞA’DA KİRAZ ÜRETİCİLERİYLE BULUŞMA
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yıllık 80 bin ton üretimi ile Türkiye’nin en önemli kiraz merkezlerinden biri olan Kemalpaşa’da üreticilerle buluştu ve sezonun ilk ürünlerini paketleyen kadın işçilere yardım etti.
İBADETHANELERDE BAKIM VE TEMİZLİK
İzmir Büyükşehir Belediyesi İzbeton A.Ş.,ibadethane temizlik ve bakım-onarımı konusunda 30 ilçede, 3 temizlik ve 7 bakım-onarım ekibiyle çalışmalarını sürdürüyor.
ESKİ RAMAZANLARI ARATMADI
Ramazan ayında kurduğu iftar sofralarında toplumun farklı kesimlerini ağırlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi, bu kez Buca’daki sokak iftarında 2 bin kişiyi aynı masa etrafında birleştirdi.
SEFERİHİSAR VE BORNOVA ŞANTİYE ZİYARETLERİ
İ.B.B. Genel Sekreteri Buğra Gökçe, İ.B.B. İzbeton A.Ş. Genel Müdürü Hüseyin Sezer, İ.B.B. Fen İşleri Dairesi Başkanı Murat Varlıopak ve İzbeton Genel Müdür Yardımcısı M.Alphan Bozan; güne Seferihisar Bornova şantiyelerini ziyaretle başladılar.
ASFALTTA "TÜM ZAMANLARIN REKORU" GELİYOR
Kurduğu yeni şantiyelerle asfalt ve parke üretim kapasitesini artıran İzmir Büyükşehir Belediyesi İzbeton A.Ş., 2018 yılında 2 bin kilometre ova, bin 910 kilometre de ilçe yolunun asfaltını gerçekleştirerek erişilmesi güç bir rekora imza atacak.
İLÇELERDE TOPTAN ÇÖZÜM PROJESİ İNCELEMESİ
İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Buğra Gökçe Toptan Çözüm Projesi kapsamında devam eden çalışmaları yerinde inceledi.
150 DERECE ISIDA VATANDAŞA HİZMET
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin yol işçileri, asfaltın 150 dereceyi aşan sıcaklığıyla mücadele ediyor.
İZMİR’İN HER NOKTASINA HİZMET GÖTÜRMEYE DEVAM EDİYORUZ
İ.B.B. İZBETON A.Ş. olarak İzmir’in tüm ilçelerine hizmet götürmeye devam ediyoruz.
BAŞKAN KOCAOĞLU ÇEŞME ŞANTİYELERİMİZDE
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzsu, Fen İşleri ve İZBETON ekiplerinin çalışmalarını sürdürdüğü Çeşme Ildırı bölgesinde incelemelerde bulundu.
BÜYÜKŞEHİR "BİR TAŞLA ÜÇ KUŞ" VURACAK
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin yol ve asfalt çalışmalarını yürüten şirketi İZBETON, projelerde kullandığı granit için üretim tesisi kurarak yılda 2.5 milyon liralık tasarruf sağlayacak.
GECE VARDİYASI KONTROLÜ
İ.B.B. İZBETON A.Ş. Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer, dün gece 23:00-07:00 vardiyasında çalışan ekiplerimizi kontrol etti.
“BİZ BU HİKAYEYİ BİRLİKTE YAZIYORUZ…”
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ‘yaşam kalitesi’, ‘katılımcılık’, ‘yenilikçilik’ ve ‘sürdürebilirlik’ kavramları kapsamında son 15 yılda tüm birimleriyle birlikte yürüttüğü çalışmalar, 26 akademisyen tarafından incelenerek “İZMİR MODELİ” adı altında bilimsel bir çalışma haline getirildi.
OKULLARIMIZDAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
İ.B.B.İzbeton A.Ş. olarak okullarda yaptığımız çalışmalar için Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer’e teşekkür ziyaretleri devam ediyor.
URLA ASFALT ÇALIŞMALARI
Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar ve İzmir Büyükşehir Belediyesi İZBETON A.Ş. Genel Müdürü Hüseyin Sezer, Urla’da İZMİRGAZ ile İZSU tarafından altyapı çalışmalarının tamamlandığı
KİRAZ VE ÖDEMİŞ ŞANTİYE ZİYARETİ
İ.B.B. İzbeton A.Ş. Genel Müdürümüz Hüseyin Sezer Kiraz ve Ödemiş ilçelerinde şirketimiz tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceledi, vatandaşlarımızla çalışmalar hakkında sohbet etti.
TAŞ OCAĞIYDI, ORMAN OLACAK
FİDAN DİKİM TÖRENİ
TARİH ve SAAT: 17 Kasım Cumartesi günü saat 11.00
YER: Bornova’daki Fatmacık Kayası Hafriyat Atık Depolama Sahası
TAŞ OCAĞIYDI, ORMAN OLACAK
zmir Büyükşehir Belediyesi, İ.B.B. İzbeton A.Ş. İşletmeciliğinde rehabilite ettiği Bornova Fatmacık Kayası’ndaki eski taş ocağı arazisine 4 bin 170 adet fıstık çamı dikimi gerçekleştirdi.
ÖYKÜ ARİN’E İZBETON A.Ş. PERONELİ DE UMUT OLUYOR
ÖYKÜ ARİN’E İZBETON A.Ş. PERONELİ OLARAK BİZ DE UMUT OLUYORUZ! SEN DE UMUT OL! BASİT BİR KAN BAĞIŞIYLA UYGUN DONÖR OL! MİNİK CANA CAN KAT ..
VE TÜM LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR İÇİN UMUT OLMA GÜNÜ GELDİ
İBB Bakım Onarım Hizmetleri Şube Müdürlüğü ve İzbeton A.Ş. çalışanları olarak, Öykü Arin ve tüm lösemili çocuklara umut oluyoruz.
İZBETON’DAN BİR ORMAN DAHA. BAŞKAN AZİZ KOCAOĞLU’NDAN DAVET
İzbeton’dan bir orman daha. Başkan Aziz Kocaoğlu’ndan Bornova’daki törene davet var.
ASFALTTA "TÜM ZAMANLARIN REKORU" KIRILDI
Kurduğu yeni şantiyelerle asfalt ve parke üretim kapasitesini artıran İzmir Büyükşehir Belediyesi, 2018 yılında 1500 kilometre ova, 2 bin 143 kilometre de ilçe yolu asfaltlayarak erişilmesi güç bir rekora imza attı.
EBSO’NUN AÇIKLADIĞI İZMİR’İN EN BÜYÜK 100 FİRMASI İÇİNDEYİZ
Bir İzbeton klasiği! EBSO’nun açıkladığı; ’’2018 Yılı Üretimden Satışlar Bazında Ege Bölgesi’nin’’ en başarılı 100 kuruluşu arasındayız.
ÇEŞME SICAK ASFALT UYGULAMALARIMIZ
Yol yapım çalışmalarımız İzmir’in tüm ilçelerinde devam ediyor. Çeşme İlçesi’nin Reisdere Mahallesi 6002 Sokak ile Germiyan Mahallesi 7092 Sokakta yapılan sıcak asfalt binder uygulamalarımızdan örnekler.
ÖDEMİŞ YOL YAPIM ÇALIŞMALARI
Ödemiş Mescitli-Çatalarmut arası bağlantı yolunda yapımı devam eden sıcak asfalt serim uygulamamız.
İZBETON’DA AYRILIK VAKTİ
Kurumumuz Genel Müdürü Hüseyin Sezer 2011’den beri özveri ile yürüttüğü görevinden kendi isteği ile ayrılırken yaptığı veda konuşmasında şunları söyledi:
MENDERES DELİÖMERLİ YOLU
Menderes Deliömerli yolu finişerli asfalt serim uygulamamız.
SEFERİHİSAR YOL ALTYAPI ÇALIŞMASI
Seferihisar 3221 Sokak Plentmiks Temel (PMT) uygulaması.
ÇİĞLİ ASFALT SERİM ÇALIŞMASI
Çiğli Evka-5 finişerli serim sıcak asfalt binder uygulaması.
DİKİLİ BADEMLİ YOLU CADDESİ TAMAMLANDI
Dikili Bademli Yolu Caddesin’deki finişerli serim sıcak asfalt uygulamamız tamamlanarak, hemşehrilerimizin kullanımına açılmıştır.
ÇEŞME PARKE TAŞ YOL YENİLEME ÇALIŞMALARI
Çeşme’nin Alaçatı, Celal Bayar, Ilıca ve Paşalimanı mahallelerinde parke taş yol yenileme çalışmaları
KARABAĞLAR’DA ASFALT SERİM ÇALIŞMASI
Karabağlar İhsan Alyanak Bulvarı ile İnönü Caddesi arası 52/18 sokak finişerli serim asfalt uygulaması.
DUMLUPINAR CADDESİ GECE ÇALIŞMASI
Bayraklı ilçesi Dumlupınar Caddesi finişerli serim sıcak asfalt uygulaması gece çalışmamız.
BORNOVA HACILARKIRI CADDESİ
Bornova Hacılarkırı Caddesi sıcak asfalt finişerli serim uygulamamız.
KONAK YOL ÇALIŞMASI
Konak 730 Sokak finişerli serim sıcak asfalt uygulamamız.
ÇEŞME ASFALT SERİM ÇALIŞMALARI
Çeşme Germiyan Mahallesi muhtelif sokaklardaki sıcak asfalt finişerli serim uygulamamız.
KARŞIYAKALI MUHTARLARIMIZIN ZİYARETİ
Karşıyakalı Muhtarlarımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. Sorunlarını ve çözüm önerilerini paylaştık.
TEŞEKKÜR ZİYARETİ
İzmir Büyükşehir Belediyesi ve İzbeton olarak eğitime olan desteğimiz artarak devam edecek.
ÇİĞLİ İLÇESİ MUHTARLARININ ZİYAETİ
Bayraklı İlçesinin muhtarları Genel Müdürümüz Heval Savaş Kaya’yı ziyaret etti.
BUCA MUHTARLARIMIZDAN ZİYARET
Buca Karaağaç, Belenbaşı ve Doğancılar muhtarları Genel Müdürlüğümüzü ziyarete geldi.
BAYRAKLI İLÇESİ MUHTARLARININ ZİYARETİ
Genel Müdürlüğümüze gelerek bizlerle görüşlerini paylaşan Bayraklı ilçesi muhtarlarımıza teşekkür ederiz.
KARABAĞLAR MUHTARLARIMIZIN ZİYARETİ
Karabağlar Aydın, Abdi İpekçi, Barış ve Selvili mahalle muhtarları Genel Müdürlüğümüzü ziyarete geldi.
TİRE VE TORBALI ŞANTİYE ZİYARETLERİ
Genel Müdürümüz Heval Savaş Kaya, Tire ve Torbalı’da yapılan çalışmaları inceledi.