KURUMSAL

GENEL MÜDÜRÜN MESAJI

Çok Değerli İzmirliler,

Binlerce yıllık tarihe ve birikime sahip, ülkemizin gözbebeği olan bir kentte yaşamanın gururunu her geçen gün, hep birlikte yaşıyoruz. 

Ziyarete gelenlerin ayrılmak istemediği, ayrılanların hasrete düştüğü bu güzel şehir, içinde yaşayan insanların özverisi, dayanışması ve kararlılığıyla bugünlere kadar gelerek bir dünya markası konumuna yükselmiştir. 

Bizler de göreve geldiğimiz andan itibaren bu sorumluluğun bilincindeyiz. İzmir’de yaşamanın rahatlığını artıracak çalışmalar yaparak, İzmir’i hak ettiği noktaya çıkarmak ve hemşehrilerimizin huzur ve mutluluk içinde hayatlarını sürdürecekleri bir yaşam alanı inşa etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

İzmir’imiz üreterek büyüyecek, büyüyerek güçlenecek. Bunun bilinciyle üreticisinden tüketicisine, çiftçisinden memuruna, turistinden yerlisine, kısacası İzmir’i deneyimleyen herkese rahat ve konforlu bir şehir hayatı sunmak bizim en temel önceliğimiz.

Zamanınızın kıymetini ve bizlerden beklentilerinizi biliyor, üretimimiz ve uygulamalarımızın kentimiz için önemini derinden hissediyoruz. Her bir ilçemize eşit özveriyle yaklaşarak, birçok faaliyet kolumuzla güzel şehrimize hizmet için buradayız. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tunç SOYER’in vizyonuna ve beklentilerine uygun, çağdaş, konforlu, çok renkli, çok sesli bir İzmir inşa etmek için Büyükşehir belediyemiz ve bağlı şirketlerimizle organize bir şekilde çalışmayı sürdüreceğiz.

Sevgi ve saygılarımla.

Heval Savaş Kaya

İzbeton A.Ş. Genel Müdürü